fbinstain
eu
elipsa6

Dołącz do kreatywnej eN społeczności

Szukasz profesjonalnego miejsca do spotkań z klientami? A może przestrzeni, w której praca nie będzie aż tak przytłaczająca? eNStudios Office zostało zaprojektowane tak, by każdego dnia dodawać energii do działania. To niezależne piętro, które mieści przestrzenie coworkingowe i wspólne, różnej wielkości biura, salki spotkań i salę konferencyjną. 

Przestrzeń biurowa eNStudios to industrialny design, w którym dominuje stal i beton, przełamany drewnianą konstrukcją dachu- nadającą wnętrzu ciepła. Świadomie zaprojektowany z materiałów przyjaznych dla środowiska i dopasowanych do otoczenia budynku.

PRZESTRZEŃ BIUROWA

Office

elipsa6

eNergia nEtworkingu - przestrzeń biurowa i networkingowa.

eNOffice to szereg korzyści wynikających z pracy w wyjątkowym miejscu. Do dyspozycji naszych najemców są dwie kuchnie- w pełni wyposażone z lodówkami, mikrofalami i zmywarkami, w których cyklicznie odbywają się wspólne śniadania, łączące naszą społeczność. Cechuje ją otwartość i nowoczesne podejście do wielu spraw. To inspirujący ludzie, którzy tworzą wyjątkową atmosferę. W przerwie od pracy, można udać się do chillout room’u bądź pobudzić dodatkowe obszary mózgu grając na konsoli w naszym game room’ie. Dzięki recepcji i całodobowej ochronie możesz dostosować swój czas i nie ograniczać się godzinami pracy innych.

OFFICE

elipsa 8

Pracuj w eNStudios na swoich zasadach!Elastyczne Umowy

Jesteśmy elastyczni i pozwalamy działać na Twoich warunkach

Wirtualny Adres Rejestracji Firmy

Umożliwimy Ci rejestrację siedziby Twojej firmy

Internet i Sprzęt IT

Dajemy możliwość utworzenia własnego lokalnego serwera, zapewniającego bezpieczeństwo danych

Coworking

elastyczne pakiety wynajmu miejsca do pracy, kiedy chcesz i na ile chcesz. Korzystaj z przestrzeni eN i networkingu 24/7. Szybki internet, obsługa recepcji i inspirujące przestrzenie wspólne oraz dostęp do wydarzeń eN Community

Obsługa Recepcji

nasz personel jest do Twojej dyspozycji w dni robocze 8-16

Biura ze Sprzętem

Dopasujemy je do Twoich potrzeb i wyposażymy w niezbędny sprzęt, taki jak: zestawy komputerowe, monitory, manipulatory 3D i szeroką gamą profesjonalnego oprogramowania.

Sale Konferencyjne

Tu zorganizujesz swoje spotkanie biznesowe, korzystając z funkcjonalnego sprzętu

elipsa6

COWORKING & BIURKO DEDYKOWANE:

Idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie wolność! Każdego dnia możesz siedzieć przy innym biurku, korzystając z przestrzeni eN i testować przestrzenie dedykowane do pracy. Dzięki elastycznej umowie i dobrej cenie to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących jednoosobową działalność bądź uprawiających freelancing, które nie chcą pracować codziennie z domu. Możesz też zarezerwować konkretne miejsce pracy, skorzystać z dostępu do szafek, drukarki jak i naszego chillout roomu.

elipsa6

SALE SPOTKAŃ:

Szukasz przestrzeni w której odbędziesz ważne spotkanie? A może do poprowadzenia zdalnie webinaru lub konsultacji? Sale spotkań to nowoczesne pomieszczenia, które wynająć możesz jednorazowo bądź cyklicznie. Idealne do kameralnych spotkań od dwóch do szesnastu osób. Z dostępem do Internetu, klimatyzacją, elektrycznymi roletami, rzutnikami i możliwością korzystania z przestrzeni wspólnych -przed i -po spotkaniu.

salka
salka 2
salka3

SALE KONFERENCYJNE:

Dwie modułowe sale konferencyjne, zlokalizowane na parterze oraz na piętrze, to przestrzeń w której prowadzić możesz różnego rodzaju prelekcje, spotkania, warsztaty czy konferencje. Pomieszczenie to jest w stanie pomieścić maksymalnie 90 osób w ustawieniu teatralnym. W zależności od zapotrzebowania, można podzielić je na dwie mniejsze części (dzięki składanej ściance działowej) i uzyskać inspirującą przestrzeń do działania. Każda sala konferencyjna posiada dostęp do Internetu, rzutnika i elektrycznych rolet.

salka3

BIURA ZE SPRZĘTEM

Dla dynamicznie powiększających się firm i zespołów przygotowaliśmy ofertę łączącą biura wyposażone w zestawy komputerowe oraz zestawy komputerowe z 2 monitorami i manipulatorem 3D z szeroką gamą profesjonalnego oprogramowania.

BIURA PRYWATNE

Te cztery ściany możesz spersonalizować pod względem wyposażenia, w zależności od Twoich potrzeb. To bezpieczna przestrzeń, dla Ciebie i Twoich współpracowników, dostępna przy użyciu specjalnej karty. W ofercie posiadamy aż 35 prywatnych biur, różnej wielkości, z dostępem do Internetu, lokalnego serwera i klimatyzacji regulowanej w każdym pomieszczeniu.

Twoje miejsce do pracy!

Do Twojej stałej dyspozycji mamy również designerską strefę wspólną, w tym świetnie wyposażone kuchnie z zapleczem gastronomicznym, wygodne strefy do wypoczynku, chill room’y, a także salki do spotkań oraz sale konferencyjne i kinową. To wszystko objęte elektronicznym systemem rezerwacji.

eN.STUDIOS

kanapa
elipsa6
elipsa6

Napisz do nas!

Zainteresowała Cię nasza przestrzeń biurowa? Zostaw kontakt i dowiedz się więcej na temat możliwości, które oferuje eNStudios.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.