Dołącz do kreatywnej eN społeczności

Nasza przestrzeń została zaprojektowana tak, by każdego dnia dodawać Ci energii do działania.To tutaj wynajmiesz nowoczesne biuro dopasowane do potrzeb Twojego zespołu lub zabookujesz dla siebie biurko w naszej strefie coworkingu.

Przestrzeń biurowa eN Studios to świetny design, nowoczesne przestrzenie wspólne, dostęp do meeting roomów i sal konferencyjnych z zautomatyzowanym systemem rezerwacji.

PRZESTRZEŃ BIUROWA

Office

eNergy of nEtworking — Office i Cowork.

Do Twojej stałej dyspozycji mamy również designerską strefę wspólną, w tym świetnie wyposażone kuchnie z zapleczem gastronomicznym, wygodne strefy do wypoczynku, chill room’y, a także salki do spotkań oraz sale konferencyjne i kinową. To wszystko objęte elektronicznym systemem rezerwacji.Parking, ochrona, klimatyzacja, nieograniczony dostęp do kawy i filtrowanej wody dostępne są dla Ciebie zawsze - 24/7.

OFFICE

Pracuj w eN Studios na swoich zasadach!

Elastyczne Umowy

Jesteśmy elastyczni i pozwalamy działać na Twoich warunkach

Wirtualny Adres Rejestracji Firmy

Umożliwimy Ci rejestrację siedziby Twojej firmy

Internet i Sprzęt IT

Dajemy możliwość utworzenia własnego lokalnego serwera, zapewniającego bezpieczeństwo danych

Coworking

elastyczne pakiety wynajmu miejsca do pracy, kiedy chcesz i na ile chcesz. Korzystaj z przestrzeni eN i networkingu 24/7. Szybki internet, obsługa recepcji i inspirujące przestrzenie wspólne oraz dostęp do wydarzeń eN Community

Obsługa Recepcji

nasz personel jest do Twojej dyspozycji w dni robocze 8-16

Biura ze Sprzętem

Dopasujemy je do Twoich potrzeb i wyposażymy w niezbędny sprzęt, taki jak: zestawy komputerowe, monitory, manipulatory 3D i szeroką gamą profesjonalnego oprogramowania.

Sale Konferencyjne

Tu zorganizujesz swoje spotkanie biznesowe, korzystając z funkcjonalnego sprzętu

COWORKING:

To idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie wolność! Każdego dnia możesz siedzieć przy innym biurku, korzystając z przestrzeni eN. Elastyczna umowa, inspirująca przestrzeń i dostęp do Internetu.

BIURKA DEDYKOWANE

Prowadzisz jednoosobową działalność, bądź jesteś freelancerem? Wolałbyś mieć przestrzeń w której mógłbyś zostawić sprzęt i nie brać go codziennie ze sobą?  Biurka dedykowane to przestrzeń, która skupia takie właśnie pojedyncze osoby i daje im możliwości integracji. Kto wie, może wspólnie stworzycie coś nowego?

BIURKA PRYWATNE

Te cztery ściany możesz spersonalizować pod względem wyposażenia, w zależności od Twoich potrzeb. To bezpieczna przestrzeń, dla Ciebie i Twoich współpracowników, dostępna przy użyciu specjalnej karty. W ofercie posiadamy aż 35 prywatnych biur, różnej wielkości, z dostępem do Internetu, lokalnego serwera i klimatyzacji regulowanej w każdym pomieszczeniu.

BIURA ZE SPRZĘTEM

Dla dynamicznie powiększających się firm i zespołów przygotowaliśmy ofertę łączącą biura wyposażone w zestawy komputerowe oraz zestawy komputerowe z 2 monitorami i manipulatorem 3D z szeroką gamą profesjonalnego oprogramowania.

SALE KONFERENCYJNE

Dwie modułowe sale konferencyjne, zlokalizowane na parterze oraz na piętrze, to przestrzeń w której przeprowadzić możesz różnego rodzaju prelekcje, spotkania, warsztaty czy konferencje. W zależności od zapotrzebowania, można podzielić je na dwie mniejsze części (dzięki składanej ściance działowej) i uzyskać inspirującą przestrzeń do działania.

Twoje miejsce do pracy!

Do Twojej stałej dyspozycji mamy również designerską strefę wspólną, w tym świetnie wyposażone kuchnie z zapleczem gastronomicznym, wygodne strefy do wypoczynku, chill room’y, a także salki do spotkań oraz sale konferencyjne i kinową. To wszystko objęte elektronicznym systemem rezerwacji.

eN.STUDIOS

Napisz do nas!

Zainteresowała Cię nasza przestrzeń Biurową? Chcesz skorzystać z proponowanego sprzętu? Zostaw kontakt i dowiedz się więcej na temat możliwości, które oferuje eN Studios.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.