fbinstain
eu

eNStudios.
eNergy of ideas.

eNStudios to miejsce, które inspiruje i daje eNergię do działania. To tutaj nawet najbardziej śmiałe pomysły przekujesz w zrealizowane projekty, a pracę w kreatywne i inspirujące doświadczenie.

O nas

eNStudios to więcej niż budynek. To wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń, która inspiruje i daje eNergię do kreatywnego działania. Miejsce, w którym stworzysz projekt od początku do końca, bądź zrealizujesz jego część.

Wyróżnia nas synergia najnowszych technologii oraz nowoczesnego designu, dzięki którym poczujesz eNergię do tworzenia własnych kreatywnych pomysłów.

Zależy nam, aby stworzyć przestrzeń w której będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie.

eN jak nEtworking:

eNStudios to funkcjonalne biura na wynajem oraz wyjątkowa strefa coworkingowa, które w połączeniu tworzą miejsce inspirujących spotkań. To przestrzeń dedykowana kreatywności. W eN naszą misją jest wymiana doświadczeń, a nEtworking mamy w swoim DNA.

eN jak eNtertainment:

To dedykowane studia i najnowocześniejsze na rynku rozwiązania technologiczne z obszarów: Motion Capture/ Foto & Video /Audio. Przy wsparciu najwyższej jakości sprzętu oraz specjalistów, powstaną tu Twoje najbardziej rewolucyjne projekty.

eNStudios - nasza oferta 

eNStudios

Napisz do nas!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o eNStudios?
Poznać ofertę lub nawiązać współpracę? Zostaw kontakt!

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.